Mała choinka w domu – 4 inspiracje

calmter
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nie masz dużego mieszkania? Chcesz zachować magię świąt Bożego Narodzenia, ale nie masz odpowiednio dużo miejsca na choinkę? Zobacz nasze inspiracje małych drzewek bożonarodzeniowych.

Choinki do małych mieszkań

Nie wiesz, gdzie zmieścić swoją choinkę? Nie masz na nią po prostu miejsca? Postaw drzewko na balkonie! Za oknem będzie subtelnie mienić się, co jest widoczne zarówno dla Ciebie, jak i sąsiadów. Drzewko możesz także hodować po okresie zimowym.

Małe choinki są urocze i możesz je postawić na komodzie albo parapecie. Nie musisz wcale zdobić gałązek tradycyjnymi bombkami. Subtelne oświetlenie wystarczy, aby stworzyć magiczną atmosferę.

Alternatywą dla tradycyjnej choinki są ozdoby, które nawiązują do niej wyglądem. Nowoczesne dekoracje dopasujesz do swojego wnętrza.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaki skład powinny mieć dobrej jakości słodycze?
Jaki skład powinny mieć dobrej jakości słodycze?
Słodycze są ulubionym przysmakiem wielu ludzi na całym świecie. Są one dostępne w różnych formach i smakach, od czekolady po gumę do żucia. Jednakże zbyt duża ilość cukru, tłuszczu i sztucznych składników, które często występują w słodyczach, mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego, aby cieszyć się słodyczami, warto wybierać te o dobrej jakości składnikach. 
/