Wydarzenia dla mam we Wrocławiu – lipiec 2021

calmter
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomimo tego, że okres wakacji kojarzy się z ogólnym rozleniwieniem i odpoczynkiem, czasem dobrze jest zmotywować się do wyjścia z domu. Przeczytaj o 2 szczególnych wydarzeniach, które szczególnie zainteresują przyszłe lub obecne mamy.

Rzeczywiście, wysokie temperatury nie skłaniają do podejmowania aktywności, jednak nie warto zupełnie z nich rezygnować – tym bardziej, że opisane wydarzenia są zupełnie darmowe.

Coś dla mam

  • Pozytywnie o porodzie: Kolejny poród, 5 lipca

O której? O 17:00
Gdzie? Online
Cena? Wydarzenie bezpłatne

Pogadanka dla przyszłych mam, które spodziewają się kolejnego dziecka. Organizatorzy zapowiadają rozmowę o nowych perspektywach, rodzeństwie oraz różnicach w stosunku do pierwszej ciąży i porodu. W dyskusji żywo udzielać się mają uczestnicy wydarzenia, tak więc mamy będą mogły zasięgnąć języka u bardziej doświadczonych mam, otrzymać wsparcie i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Co ważne, organizator zastrzega, że podczas wydarzenia nie ma miejsca na podważanie osobistych decyzji uczestniczek, niezależnie od wyboru chociażby sposobu porodu czy nurtu rodzicielstwa.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Janowicz, pedagog, terapeutka i doula, a prywatnie mama trójki dzieci. Wydarzenie odbędzie się na niezależnej platformie, więc posiadanie konta na Facebooku nie jest koniecznością. Więcej szczegółów tutaj.

  • Spotkanie mamowe czyli pogaduchy nie tylko o chustach, 7 lipca

O której? O 12:00
Gdzie? Przed·Pokój H13, ul. Aleksandra Hercena 13
Cena? Wydarzenie bezpłatne

Spotkanie mamowe to nie tylko przestrzeń do rozmów o chustonoszeniu, ale przede wszystkim pretekst do wyrwania się z domu, spotkania i podzielenia swoimi troskami, radościami lub spostrzeżeniami. Mile widziani są wszyscy: przyszłe mamy, obecne mamy, mamy w ciąży i mamy z dziećmi.

Organizatorką spotkania jest Kasia Romaniczyk, certyfikowana doradczyni chustowa i instruktorka masażu Shantala, która obiecała odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania uczestniczek. Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Uwielbiasz spotkania z ludźmi i rozwój osobisty? Sprawdź naszą listę lipcowych szkoleń rozwojowych.

Zdjęcie główne artykułu: fot. Halfpoint Images / Moment / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*